MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowaMezoterapia igłowa to obecnie jeden z popularniejszych niechirurgicznych zabiegów odmładzających. Polega na aplikowaniu preparatów lub koktajli leczniczych bezpośrednio pod skórę twarzy, głowy lub innych partii ciała (m.in. szyi, dekoltu, dłoni, ud, brzucha i pośladków). Koktajle są odpowiednio ukierunkowane na potrzeby każdej cery i dobierane indywidualnie. Głównymi wskazaniami do zabiegu mezoterapii jest profilaktyka przeciwstarzeniowa, brak nawilżenia i jędrności skóry, szara zmęczona cera, powiększone pory, łysienie i wypadanie włosów, rozstępy czy cellulit.

Dla uzyskania maksymalnego efektu zaleca się wykonanie kilku zabiegów mezoterapii. Najlepsze efekty daje seria około 5 zabiegów. W salonie kosmetycznym Rubinkiewicz Med Clinic w Krakowie, częstotliwość ostrzykiwań preparatem ustala się indywidualnie dla każdego klienta.

Mezoterapia igłowa twarzy

Mezoterapia igłowa twarzyMezoterapia igłowa stosowana na skórę twarzy to niechirurgiczna metoda regeneracji skóry, mająca na celu zmniejszenie objawów starzenia takich jak: zmarszczki, zwiotczenie skóry, cienie i opuchlizna pod oczami. Podczas zabiegu mezoterapii, w głąb skóry aplikuje się substancje czynne. W naszym gabinecie kosmetycznym w Krakowie stosujemy wyłącznie specjalistyczne preparaty lecznicze, które poprawiają metabolizm skóry, mikrokrążenie i dotlenienie. Mezoterapia igłowa twarzy pobudza również produkcję kolagenu. Skóra po zabiegu może być delikatnie zaczerwieniona, jednak już po kilku dniach widoczny jest efekt w postaci rozświetlenia, poprawy nawilżenia i jędrności twarzy.

Mezoterapia igłowa głowy

Mezoterapię igłową głowy stosuje się w celu profilaktyki i leczenia łysienia. Zabieg dostarcza skórze głowy aktywnych składników i poprawia mikrokrążenie, dzięki czemu doskonale sprawdza się w procesie stymulacji porostu i odrostu włosów. Efektem zabiegu mezoterapii głowy, który przeprowadzamy w Rubinkiewicz Med Clinic w Krakowie, jest zatrzymanie procesu łysienia, zahamowanie nadmiernego wypadania włosów, a często również ich odrastanie.

Zabieg mezoterapii w Rubinkiewicz Med Clinic

Zabieg mezoterapii igłowej w naszym gabinecie medycyny estetycznej w Krakowie poprzedzony jest dobraniem odpowiedniego preparatu, który zostanie zaaplikowany podskórnie podczas zabiegu mezoterapii twarzy lub głowy. Wybór i zastosowanie konkretnego koktajlu leczniczego zależy od oczekiwanych efektów oraz indywidualnych warunków anatomicznych pacjenta.

Konsultacja z zakresu medycyny estetycznej w naszej klinice w Krakowie kosztuje 50 zł. Jeżeli konsultacja bezpośrednio poprzedza wykonanie zabiegu, przeprowadzamy ją bezpłatnie.